היתרונות של סוכן ביטוח אישי

נעים מאוד, שמי אביבה מילמן ואני המקימה והמנהלת של מילמן ביטוח ופיננסים. אני מאמינה בשירות אישי ולכן אני זו הרושמת לכם את המילים האלו על מנת להדגיש את אחד היתרונות המשמעותיים של סוכן ביטוח אישי – זמינות, נגישות, הכוונה וליווי לכל צורכי הלקוח.

מי יטפל בי?

סוכני הביטוח שלנו מכירים את כל הכיסויים על בוריים ויודעים לכוון את הלקוחות במה שמגיע להם בכל שלב.
מקרי ביטוח הם שונים ורבים ולעתים נמשכים מספר שנים, ואף יכולים להסתבך לתחומים נוספים. בזכות ההיכרות עם הלקוח, הליווי הצמוד וכמובן המחויבות לטוב ביותר, אנחנו מכוונים בזמן אמת לדרך הפעולה הנכונה ביותר מבחינה ביטוחית ומיסויית.
הזמינות היא בהחלט משמעותית כאשר אין שעות פתיחה וסגירה במיוחד במצבי חירום ואפשרות לקבל מענה גם לאחר שעות העבודה המקובלות.

הדרך לקבלת תעודת סוכן ביטוח:

 

תהליך ההכשרה של סוכני הביטוח לעולם אינו נגמר, השינויים הקיימים בתחום הם על בסיס יומיומי ועל כן אנחנו נדרשים להיות עם היד על הדופק ובקיאים בכל נושא ונושא ועם פיקוח קבוע על ידי הרגולטור של הביטוח ומשרד האוצר.

לקבלת רישיון סוכן הביטוח, יש לעבור ששה מבחנים של משרד האוצר ואגף שוק ההון:

1. יסודות הביטוח
2. מקצועית א' – ייעוץ השקעות בשוק ההון
3. גמר ביטוח
4. כלכלה, סטטיסטיקה ומימון
5. רכוש
6. תאונות

לאחר הבחינות יש התמחות בת שישה חודשים בסוכנות ביטוח קיימת. בתום התקופה, מקבלים הסוכנים רישיון "סוכן ביטוח מורשה".

הבנה מעמיקה בתחום הביטוח:

ביטוח = כסף

כל ביטוח שמותאם ללקוח בא לשמור עליו ולשרת אותו בעת הצורך בהתאם לכיסוי המדובר. הידע הרב שיש לנו בחברה בא על מנת לספק ללקוחות את הנדרש בתכנון ובעת הצורך.
ההבנה המעמיקה בתחום הביטוח מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר, ואת המענה היעיל, המקיף והענייני ביותר בכל עת בה הלקוח נדרש להפעיל את הביטוח מכל סיבה שהיא ובשביל זה אנחנו כאן.

איך זה עובד?

אנחנו כסוכני ביטוח אישיים פועלים לטובת האינטרסים של המבוטחים שלנו אל מול חברות הביטוח. אנחנו בודקים את כל ההיצע הגדול והעדכונים השוטפים ומביאים אל הלקוח את על ההמלצות מוכנות אחרי שעברנו על כל "האותיות הקטנות".

מה השורה התחתונה?

המטרה של כל אחד מסוכני הביטוח שלנו בחברה היא להבין ולבחון את הצרכים של כל אחד מהלקוחות ולהתאים לו במדויק את כל הכיסויים הנדרשים להווה רגוע ועתיד מחייך.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה

מילמן ביטוח ופיננסים – מתכננים רחוק בשבילך

 

מה צופן לך העתיד? לחצו כאן לאבחון אישי