ייעוץ משכנתאות

משכנתאותקניית דירה היא ככל הנראה העסקה הגדולה ביותר שנעשה במהלך חיינו ומכאן גם חשיבותה האדירה של לקיחת משכנתא. יחד עם זאת, רבים מהמשקיעים ניגשים לעסקה זו ללא כל הבנה, או מסתמכים רק על עצותיהם של פקידי הבנק למרות שהם בעלי אינטרס מובהק להרוויח מהעסקה. למעשה, יכול להיות שאתם משלמים משכנתא מדי חודש במשך שנים, ולא מבינים כיצד לאורך זמן הסכום שנותר לתשלום אינו קטן. על מנת לעשות סדר בנושא ולבחון את אפשרויות הפעולה העומדות לפניכם, חשוב לפנות מוקדם ככל האפשר ליועץ משכנתאות.

ביטוח משכנתאות אצל יועץ משכנתאות

ראשית, חשוב להדגיש כי אחד היתרונות בלקיחת משכנתא אצל יועץ משכנתאות, הוא במתן חשיבות יתרה לאינטרס של הלקוח. היועץ אינו פועל מטעם הבנק ואינו חייב לו מאומה, ולכן ההתחייבות שלו היא רק כלפי הלקוח. מתוך ידע וניסיון נצבר בתחום המשכנתאות, יוכל יועץ המשכנתאות שלנו לסייע לך בלקיחת משכנתא המתאימה לך.

ייעוץ משכנתאות
יועץ משכנתאות אכן יכול לסייע בהפחתת עלויות, אולם כדי להתאים באופן מקסימלי את המשכנתא לצרכים, היועץ בונה תמהיל משכנתא שיהיה נכון כלכלית עבור התא המשפחתי. החשיבות בלקיחת ייעוץ משכנתאות חיצוני לבנק היא בהשגת ריביות נמוכות ותנאים נוחים מול הבנק באמצעות כוח מיקוח מקצועי, ועזרה מבחינה בירוקרטית.
המשמעות הגדולה והחשובה ביותר של ייעוץ משכנתאות באה לידי ביטוי בשורה התחתונה – חיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא.

מחזור משכנתא
במקרה בו אתם משלמים את המשכנתא כבר מספר שנים אך לא רואים שינוי משמעותי בסכום הנותר לתשלום, מומלץ לבחון אופציה של מחזור משכנתא, כלומר, סילוק הלוואה ישנה כנגד חדשה. משכנתא היא ללא ספק ההוצאה הכבדה ביותר במשק הבית, ולכן כל שינוי או הוזלה של הריבית יביאו לחיסכון משמעותי של עשרות אלפי שקלים לאורך הזמן.
יועץ המשכנתאות שלנו יוכל למצוא עבורכם את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר, לשדרג ולהיטיב את תנאי המשכנתא הן בגובה ההחזר החודשי והן בתנאי הריבית. חלק בלתי נפרד מעבודת היועץ הוא בחינת ההלוואה הקיימת והכדאיות הכלכלית במחזור המשכנתא, תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנדרשים החל מהמסלולים המוצעים, תנאי השוק, גובה הריבית, קנס בגין פירעון מוקדם, תרחישים עתידיים אפשריים כגון הפסקת עבודה, הוצאות גדולות או קבלת ירושה וכדומה.

ייעוץ משכנתאות יאפשר לכם לבנות תמהיל משכנתא אשר יהיה נוח להחזר, יגן עליכם ויאפשר הזדמנויות על פני תרחישים שונים. בסופו של דבר, ייעוץ משכנתאות יעזור לכם לשלם פחות, הרבה פחות. חשוב לנו לחסוך לכם זמן, טרחה ובלבול מיותר, ולשמור על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר, הן במשכנתא עצמה והן בביטוח המתחייב ממנה. בעזרת ייעוץ משכנתאות נכון ותוך ליווי אישי, תוכלו לדעת שבחרתם את המשכנתא הנכונה והמשתלמת עבורכם. כי בצעדים הגדולים האלה, טוב שיש מישהו שמלווה אותך נכון.

אם אתם רוצים הווה רגוע ועתיד מחייך, צרו קשר לפגישת היכרות ללא התחייבות.

מה צופן לך העתיד? לחצו כאן לאבחון אישי