פרופיל חברה – מילמן ביטוח ופיננסים

מילמן ביטוח ופיננסים הוקמה במטרה לתת שירות מקיף וכולל בכל הנוגע לתחום הביטוח והפיננסים לבעלי עסקים וללקוחות פרטיים. השילוב בין ביטוח ופיננסים כיום הוא משמעותי ביותר בזכות הקשר הישיר וההשלכות המיידיות המשפיעות על הנכסים העתידיים.
אופי העבודה שלנו מתמקד בהבנה מעמיקה בשני התחומים כדי לבנות את התכנית הפיננסית ולהגן עליה מבחינה ביטוחית, וכתוצאה מכך נוצר ביטחון כלכלי לטווח הקצר ולטווח הארוך.

בעלת החברה, אביבה מילמן, בעלת תואר ראשון במינהל עסקים וכלכלה, בעלת תעודה לניהול תיקי השקעות ממכללת מגמות ובעלת רישיון מטעם הרשות לניירות ערך, סוכנת ביטוח בתחום ביטוח חיים ואלמנטר מטעם משרד האוצר.

אביבה ניהלה תיקי השקעות במשך שנים רבות בחברת הביטוח מגדל ובזכות כך, יש לה הבנה עמוקה במסלולי ההשקעה הנכונים ביותר עבור לקוחותיה, לחיסכון משמעותי בבחירת מסלול הביטוח. סוכנת ביטוח בגישה אישית הנותנת מענה לכל צורכי הביטוח הקיימים.
אביבה מתכננת פיננסית וחברה באיגוד המתכננים הפיננסים בישראל (CFP), בעבודתה היא שמה דגש על בניית עתיד בטוח ווידוא כי קיימת הבנה של הלקוח בכל הנתונים הקיימים הנוגעים לבית העסק או לתא המשפחתי.

הייחודיות של מילמן ביטוח ופיננסים היא, להסתכל על אבני הדרך שיש לכל לקוח ולתכנן בהתאם את העתיד הפיננסי המיידי וארוך הטווח, באופן כזה שבכל שלב בחיים יהיו את כל המשאבים הנדרשים זמינים לצרכים השונים.

אנחנו לשירותכם:

מעטפת ביטוח לבעלי עסקים – תכנון כל הביטוחים (חיים ואלמנטר) עבור בעלי העסק והעובדים בליווי שנתי אישי.

מעטפת ביטוח לתא המשפחתי – תכנון כל הביטוחים (חיים ואלמנטר) עבור כל אחד בתא המשפחתי בליווי שנתי אישי.

תכנון פיננסי – בניית תכנית פיננסית לטווח הארוך והכוונות לאורך השנה על מנת לוודא עמידה ביעדים והתקדמות סדירה לקראת המטרות שנקבעו.
שירותים נוספים בתחום הפיננסים: כלכלת המשפחה, ייעוץ פרישה וייעוץ משכנתאות.

ליווי כולל ביטוחי ופיננסי – השילוב הייחודי והמשמעותי של מילמן ביטוח ופיננסים במטרה ליצור עתיד בטוח בפן הפיננסי על ידי הגנה ביטוחית בהתאם לצרכים הקיימים והעתידיים.

חברת מילמן ביטוח ופיננסים רואה עצמה כמובילת דרך בהקניית הכלים להבנה פיננסית ללקוחותיה בליווי אישי בהסתכלות רחבה ובתשומת לב, לכל אבן דרך בה נתקל אדם במהלך חייו העסקיים והפרטיים.
אנחנו שמים דגש על תכנון בכדי לתת הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך.

מה צופן לך העתיד? לחצו כאן לאבחון אישי